01.11.2016

7:00 Niedziela Grupa 2 – An. Damian Pastor (L)

1.Łukasz Gabor (L)                                               3.Wojciech Majewski (L)

2.Krzysztof Knicz-Sowa                                       4.Grzegorz Suchan (K)

9:00 Niedziela Grupa 3 – An. Wojciech Nocoń

1.Piotr Ciupka                                                       3.Szymon Madeja

2.Błażej Mól

11:00 Niedziela Grupa 4 – Grupowy Michał Szendzielorz

1.Marcin Marcol                                                   3.Krystian Spyt

2.Piotr Marcol(K,L)                                               4.Daniel Zubek(L)

15:30 Niedziela Grupa 5 – Grupowy Szymon Sobota

1.Kamil Groborz                                                  3.Michał Brzezina

2.Jakub Wuzik                                                     4.Wojciech Łastawiecki

Na którą Chce Grupa 1 – An. Mateusz Kuchta (L)

1.Jakub Kmiecik                                                  4.Rafał Spyra

2.Wiktor Kmiecik                                                5.Szymon Szolc (L)

3.Dawid Kmiecik

 

06.11.2016

7:00 Niedziela Grupa 1 – An. Mateusz Kuchta (L)

1.Jakub Kmiecik                                                  4.Rafał Spyra

2.Wiktor Kmiecik                                                5.Szymon Szolc (L)

3.Dawid Kmiecik

9:00 Niedziela Grupa 2 – An. Damian Pastor (L)

1.Łukasz Gabor (L)                                               3.Wojciech Majewski (L)

2.Krzysztof Knicz-Sowa                                       4.Grzegorz Suchan (K)

11:00 Niedziela Grupa 3 – An. Wojciech Nocoń

1.Piotr Ciupka                                                       3.Szymon Madeja

2.Błażej Mól

15:30 Niedziela Grupa 4 – Grupowy Michał Szendzielorz

1.Marcin Marcol                                                   3.Krystian Spyt

2.Piotr Marcol(K,L)                                              4.Daniel Zubek(L)

18:00 Sobota Grupa 5 – Grupowy Szymon Sobota

1.Kamil Groborz                                                   3.Michał Brzezina

2.Jakub Wuzik                                                     4. Wojciech Łastawiecki

 

13.11.2016

7:00 Niedziela Grupa 5 – Grupowy Szymon Sobota

1.Kamil Groborz                                                   3.Michał Brzezina

2.Jakub Wuzik                                                     4.Wojciech Łastawiecki

9:00 Niedziela Grupa 1 – An. Mateusz Kuchta (L)

1.Jakub Kmiecik                                                  4.Rafał Spyra

2.Wiktor Kmiecik                                               5.Szymon Szolc (L)

3.Dawid Kmiecik

11:00 Niedziela Grupa 2 – An. Damian Pastor (L)

1.Łukasz Gabor (L)                                               3.Wojciech Majewski (L)

2.Krzysztof Knicz-Sowa                                      4.Grzegorz Suchan (K)

15:30 Niedziela Grupa 3 – An. Wojciech Nocoń

1.Piotr Ciupka                                                       3.Szymon Madeja

2.Błażej Mól

18:00 Grupa 4 – Grupowy Michał Szendzielorz

1.Marcin Marcol                                                   3.Krystian Spyt

2.Piotr Marcol(K,L)                                               4.Daniel Zubek(L)

 

 

 

20.11.2016

7:00 Grupa 4 – Grupowy Michał Szendzielorz

1.Marcin Marcol                                                  3.Krystian Spyt

2.Piotr Marcol(K,L)                                               4.Daniel Zubek(L)

9:00 Grupa 5 – Grupowy Szymon Sobota

1.Kamil Groborz                                                   3.Michał Brzezina

2.Jakub Wuzik                                                     4.Wojciech Łastawiecki

11:00 Grupa 1 – An. Mateusz Kuchta (L)

1.Jakub Kmiecik                                                  4.Rafał Spyra

2.Wiktor Kmiecik                                                5.Szymon Szolc (L)

3.Dawid Kmiecik

15:30 Grupa 2 – An. Damian Pastor (L)

1.Łukasz Gabor (L)                                               3.Wojciech Majewski (L)

2.Krzysztof Knicz-Sowa                                      4.Grzegorz Suchan (K)

18:00 Sobota Grupa 3 – An. Wojciech Nocoń

1.Piotr Ciupka                                                       3.Szymon Madeja

2.Błażej Mól

 

 

Print Friendly, PDF & Email