Istnieje możliwość nabycia prac niewylicytowanych na Aukcji po cenie wywoławczej.
Katalog dostępnych prac poniżej. W przypadku nabycia pracy opłaty można dokonać przelewem na konto Parafii lub osobiście przy odbiorze dzieła.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 518 360 966.

AUTOR ANONIMOWY
GRAFIKA II
technika mieszana

Cena: 200,00 zł

GOK GIERAŁTOWICE / ŚWIETLICA PRZYSZOWICE
SHENGSHOW
technika mieszana

Cena: 200,00 zł

KISIEL JOANNA
MARTWA NATURA
akryl, płótno

Cena: 150,00 zł

PAPKALA HUBERT
KWIATY POLNE
pastel w passe-partout

Cena: 300,00 zł

PLOTTNIK MAGDALENA
OBRAZ DO SYPIALNI
technika mieszana

Cena: 200,00 zł

SKRZYPIEC
ADAM
PEJZAŻ ZIMOWY
akryl, płótno

Cena: 150,00 zł

SKRZYPIEC ADAM
PEJZAŻ Z LATARNIĄ MORSKĄ
akryl, brystol

Cena: 200,00 zł

SZOŁTYSEK FRANCISZEK
ŻYD Z GROSIKIEM
olej, płótno

Cena: 200,00 zł

ŚPIEWLA MAREK
SKARBNIK
rzeźba z antracytu

Cena: 200,00 zł

Print Friendly, PDF & Email