24
LUT
2018

Porządek nabożeństw 25.02. – 04.03.2018 r.

NIEDZIELA 25. luty – II Niedziela Wielkiego Postu

7:00 – Za + Józefa Wuzik w rocznicę śmierci, ze wspomnieniem + żony Elżbiety i ++ z pokrewieństwa

9:00 – Za ++ rodziców Dorotę i Erwina Mryka, Krystynę i Tadeusza Szydło, brata, bratową i ++ z pokrewieństwa

11:00 –1. Za przyczyną Matki Bożej Szkaplerznej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla Filipa Marka z okazji 16 urodzin oraz brata Dominika z okazji urodzin
            2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Józefa Buchczyk z okazji urodzin oraz dla całej rodziny/TD

15:15 – GORZKIE ŻALE

16:00 – Za ++ Agnieszkę i Władysława Szolc, syna Jerzego, synową Jadwigę, zięciów Horsta i Romana, wnuczki Gabrielę i Hannę oraz męża Władysława

SCROLL_TEXT

PONIEDZIAŁEK 26. luty

6:30 – Za ++ rodziców Gertrudę i Rufina Szolc, Zuzannę i Wincentego Janowski, Elfrydę Janowski, ++ dziadków z obu stron

18:00 – Za + Herberta Bryłka. ++rodziców i teściów oraz ++z pokrewieństwa

SCROLL_TEXT

WTOREK 27. luty

6:30 – Za +męża Józefa Poloczek, zięcia Zenona, rodziców Elżbietę i Alojzego, Emilię Machulik i dusze w czyśćcu cierpiące

17:30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – 30-dniowa: Za ++ Krystynę Szymura, Zygfryda Szczyrba, Henryka Bujoczek, Helenę Żuraw, Stanisława Kisiel, Teresę Czapelka, Martę Magnor, Józefa Dzierżęga

SCROLL_TEXT

ŚRODA 28. luty

6:30 – Za + Małgorzatę Kowolik w rocznicę śmierci ze wspomnieniem syna Andrzeja w 10 rocznicę śmierci oraz ++ z pokrewieństwa

Nabożeństwo do św. Józefa

8:30 – W intencji Grona Pedagogicznego i Pracowników, uczniów Gimnazjum i ich Rodziców

10.00 – W intencji Grona Pedagogicznego i Pracowników, uczniów Szkoły Podstawowej i ich Rodziców

18:00 – Za + Edeltraudę Rotter

Spotkanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem

SCROLL_TEXT

CZWARTEK 1. marzec – I czwartek miesiąca

6:30 – Za kapłanów i wszystkich powołanych – o uświęcenie duchowieństwa, oraz o nowe i święte powołania do służby Bożej – także z naszej parafii

Nabożeństwo I – czwartkowe

17:00 – Za+męża Czesława Gliklich, ++rodziców Alfreda i Marię Gliklich, Wilhelma i Elżbietę Mucha, siostry Joannę i Elżbietę, siostrzeńca Gerarda oraz dusze w czyśćcu cierpiące

SCROLL_TEXT

PIĄTEK 2. marzec – I piątek miesiąca

6:30 – Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli

Nabożeństwo I – piątkowe

17.00 – DROGA KRZYŻOWA

18:00 MSZA ŚW. SZKOLNA – W intencji Dzieci I – Komunijnych, ich rodziców i rodzeństwa

SCROLL_TEXT

SOBOTA 3. marzec – I sobota miesiąca

6.30 – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

7:00 – W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencjach czcicieli i całej parafii

17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

18:00 – Za ++ braci Joachima, Emila i Alfonsa Rożek i bratową Stefanię

SCROLL_TEXT

NIEDZIELA 4. marzec – III Niedziela Wielkiego Postu – REKOLEKCJE PARAFIALNE

7:00 – O dar życia wiecznego dla Anastazji i Augustyna Hajduków, wnuczki Karoliny, ++z rodzin Hajduk i Smołka

9:00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze – zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny Szczyrba z okazji 80 rocznicy urodzin oraz błogosławieństwo dla całej rodziny/TD

11:00 – 1. W intencji Rodzin naszej Parafii
              2. Za ++ Franciszka Slany, ++rodziców i teściów, siostrę Małgorzatę, szwagrów Józefa Slany i Ludwika Nieradzik, Maksymiliana Zipzer, ++ krewnych, znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące

15:15 – GORZKIE ŻALE

16:00 – Za + Andrzeja Stachura w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron

SCROLL_TEXT
Print Friendly, PDF & Email