16
MAR
2019

intencje 17.03.2019 r.

Porządek nabożeństw 17.03. – 24.03.2019 r.

NIEDZIELA 17.03. –
II Niedziela Wielkiego Postu – ROZPOCZĘCIE REKOLEKCJI
7:00 – Za ++ Agnieszkę i Władysława Szolc, syna Jerzego, synową,   zięciów,wnuczki, Władysława Trojan, ++ teściów, dziadków i ++ z pokrewieństwa

9:00 – Za ++ Florina i Emilię Rytał, 5 synów, 2 córki z mężami oraz dusze w cz.ć

11:00 – Za + Franciszka Piekiełko, ojca Romana, teścia Andrzeja Giereś, ++ dziadków z obu stron
15.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16:00 – Za ++ rodziców Helenę i Józefa Żuraw, córkę Łucję
i ++ dziadków z obu stron

PONIEDZIAŁEK 18.03 – REKOLEKCJE PARAFIALNE
8:00 – Za + Józefa Rzodeczko w 12 r. śm.

18:00 – Za + Eryka Witek w 25 r.śm. ze wsp. ++ rodziców, teściów i dusze w cz.ć

WTOREK 19.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA,
OBLUBIEŃCA N.M.P – REKOLEKCJE 
PARAFIALNE

8:00 – Za + Marię Krawczyk, męża Alberta, córkę Jadwigę i wnuka Adama

11:00 – W intencji chorych i starszych Parafian

17:30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:00 – 1. W intencji wszystkich, których patronem jest św. Józef: Ojców, cieśli, stolarzy, rzemieślników i noszących jego imię
            2. Za + Siostrę Joannę Zadrożny i męża Stanisława oraz + szwagra Leona

ŚRODA 20.03 ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI
8:00 – Za ++ rodziców Magdalenę i Jerzego Kubicki, synów Jana i Henryka, teściową Rutę Furgoł i ++ z pokrewieństwa
18:00 – 1. Za + Dariusza Pawliszyn w r.śm. i ++ z pokrewieństwa
2. Za + Joannę Zadrożny, męża Stanisława – od chrześniaka Tomasza z rodziną

CZWARTEK 21.03
6:30 – Za + Edytę Boczar w I r.śm. przez wstawiennictwo M.B.Szkaplerznej i zasługi Pana Jezusa o łaskę nieba ze wsp. rodziców Gertrudy i Pawła oraz +brata Leona
17:00 – MSZA ŚW. SZKOLNA : Za + Jana Kleczka, rodziców, teściów,
4 szwagrów, 2 szwagierki Klarę i Annę jej syna Zygmunta i Waldemara oraz Józefa Cipa                           Droga krzyżowa dla dzieci

PIĄTEK 22.03
6:30 – Za ++ Helenę i Alfreda Kowalski, rodziców, teściów, ++ z rodzin Kowalski, Kubicki, Nieradzik i Gabor
17:00 – Droga Krzyżowa
18:00 – Za + Jana Jachnik w 2 r. śm., ++ rodziców, teściów, dziadków, Janinę i Leona Pilny, Aleksandra Kobusiński, Halinę Korus oraz ++ z pokrewieństwa Jachnik, Pilny i Czok

SOBOTA 23.03
7:00 – Za + Teresę Janowską ofiarowana od sąsiadów
17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.
18:00 – Za + Waltera Adamczyk w I r.śm.

NIEDZIELA 24.03. – III Niedziela Wielkiego Postu
7:00 – Za ++ Halinę i Bolesława Szolc, córkę Praksedę i ++ rodziców z obu stron
9:00 – Za + Mamę Annę Szarf w I rśm.
11:00 – Za + Andrzeja Stachura w r.śm. oraz ++ rodziców z obu stron
13.30 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę i Dary Ducha św. dla Grażyny Pilny z ok. 50 r.ur. /TD

15.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16:00 – Z okazji 18 r.ur. Alicji Związek z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego na dalsze życie / TD

Print Friendly, PDF & Email